Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
DomovDomov  Latest imagesLatest images  HľadaťHľadať  RegistráciaRegistrácia  PrihláseniePrihlásenie  

 

 Neostaneme dnes pracovať nadčas?

Goto down 
AutorSpráva
SexiCity - mayor
Admin
SexiCity - mayor


Počet príspevkov : 28
Join date : 16.02.2011
Bydlisko : Sexicity

Neostaneme dnes pracovať nadčas? Empty
OdoslaťPredmet: Neostaneme dnes pracovať nadčas?   Neostaneme dnes pracovať nadčas? EmptyPo marec 14, 2011 2:21 pm

Väčšina ľudí neznáša nadčasy v práci! Keď vám však na oddelenie sexi, mladého kolegu, s ktorým máte dokonca máte malé tajomstvo, je to už niečo iné...

Neostaneme dnes pracovať nadčas? 23vkfpc

Po jednej obrovskej hádke s dnes už bývalým - strohým a nudným administratívnym suchárom (z ktorého som márne chcela vymámiť viac temperamentu a spontánnosti ) - som si sadla k počítaču na internetovú zoznamku a bola som pripravená četovať s každým bez ohľadu na vek. Zo všetkých odpovedí ma najviac zaujal 21-ročný zajačik Marián. Pôsobil neuveriteľne inteligentne, až sa mi nechcelo veriť. že má len toľko rokov. Bol veľmi pekný, decentný a zároveň veľký romantik, a na rozdiel od môjho expriateľa - spontánny!!!
Písali sme si asi 2 mesiace, potom sme si začali esemeskovať a občas sme si zavolali. Vzťah s bývalým dožíval - málo sme sa stretávali a nemali sme na seba chuť, zato na Mariána som myslela stále. Vzrušovala ma predstava mladého, pekného muža, ktorý o mňa javí skutočný záujem. Hoci som po dlhom čase začala mať vďaka nemu aj erotické predstavy, túžby a dokonca aj sny, bola som pevne rozhodnutá nikdy sa s ním nestretnúť a udržať tento zvláštny virtuálny vzťah pod kontrolou. Neviem, páčilo sa mi to rúško tajomstva, ale osud si zamiešal vlastné karty.
Jedného dňa ako som sedela v práci za pracovným stolom a venovala sa layoutu nejakého grafického dizajnu, som ho zbadala. Áno, bol to on, nebolo pochýb. Videla som ho toľko jeho fotografií, že som ho hneď spoznala. Začala som podliehať panike, prestala som si uvedomovať, že som v práci, a správala som sa ako tínedžerka, ktorá uvidela chlapa, do ktorého je šialene zaľúbená. Keď odišiel, hneď som začala nenápadne zisťovať, kto to bol a čo tu robil. „Páči sa ti ten chutnučký zajačik?“ trafil kolega rovno do čierneho. V každom prípade som zistila, že to bude môj nový kolega - grafik. Bolo to nesmierne zvláštne, celé mi to pripadalo ako zo slabého béčkového filmu. Ale bolo to skutočné.
Keď si ma všimol prvýkrát v práci, len sa pousmial a pozdravil: „Ahoj.“ Bol veľmi korektný, správal sa ako skúsený, galantný muž. Hneď som sa doňho zamilovala.
Asi po mesiaci sme obaja niečo dokončovali , keď som si uvedomila, že sme ostali v kancelárii sami. Namiesto práce mi začali víriť hlavou erotické fantázie. Sadla som si k nemu a opýtala som sa, či má ešte veľa práce. Na počudovanie povedal, že dosť a nevie, dokedy sa zdrží. Ponúkla som sa, že mu donesiem niečo na pitie alebo na jedenie. Odvetil, že minerálka postačí. Sebe som naliala pohár vína. Keď ma videl s alkoholom v ruke, zasial sa, že sa cíti ako na malej firemnej párty. Víno mi ľahko stúplo do hlavy a strácala som zábrany. Nahlas som sa smiala, robila som dvojzmyselné narážky a občas som sa mu dotkla ruky. Sedel tam a naozaj sa snažil pracovať... Keď som už myslela, že sa mi ho nepodarí zlomiť, milo ma šokoval. Postavil sa, silno ma chytil za ramená, pozrel sa mi do očí a bez slova, ťažko dýchajúc, ma začal vášnivo bozkávať. Keď som sa po chvíli spamätala, opätovala som mu každý jeho bozk a dotyk a postupne som začala rukami skúmať aj nižšie. Vlastne v tom čase som už nemala žiadne zábrany. Kľakla som si napriek tomu, že ma chcel zdržať, so smiechom som mu povedala, nech sa, chlapček, nebojí. Nevládal odporovať. Keď ma odtiahol so slovami, že to už dlhšie nevydrží - uspokojil ma, rovno na pracovnom stole. Po dvoch minútach som dosiahla vrchol. Mariánko bol spokojný, že čo bolo treba, si splnil, a už sa začínal obliekať, keď som ho zastavila, že sme ešte neskončili. „Neodídem kým ťa nebudem cítiť v sebe,“ povedala som mu. Tváril sa, síce akoby váhal, ale presvedčiť ho mi nedalo veľa námahy. Začal rýchlo a bolo mi okamžite jasné, že už dlho nemal sex. Páčilo sa mi to. Bolo to ohnivé, plné vzdychov a potu. Myslela som si, že takéto tempo dlho nevydrží, na moje prekvapenie mi však doprial zábavu na takmer dve hodiny.
Strávili sme spolu takmer celú noc - milovali sme sa, pili víno, púšťali si hudbu, rozprávali sa a smiali. Nechodíme spolu, ale občas sa nám takéto príhody stávajú. Je to krásne, nezáväzné, romantické.
Návrat hore Goto down
http://sexicity.sk
 
Neostaneme dnes pracovať nadčas?
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Sexi kaviareň :: Erotické príbehy a poviedky-
Prejdi na: